قوانین خرید از کیاگرافیک

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب کیاگرافیک برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم :

سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.

درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط پشتیبانی همان محصول به ثبت برسد.

ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.

پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران،توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد مگر آنکه مشکل محصولات از طرف مدیریت تایید شود و مبلغ پرداخت شده به کیف پول مشتری واریز میشود.

هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، کیاگرافیک این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به حساب کاربری شما را مسدود کند.

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت کیاگرافیک ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط کیاگرافیک را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

کیاگرافیک در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

توجه کنید در برخی از فایل ها برای کاهش حجم بعضی از لایه ها خاموش شده اند.برای روشن کردن، در پالت لایه ها بر روی آیکون چشم که در کنار لایه ها قرار دارد کلیک کنید.

پس از ورود به حساب کاربری و از گزینه خرید ها میتوانید فایل های خریداری شده حداکثر سه بار دانلود نمایید.(حداکثر پس از 48 ساعت)