قوانین فروش در کیاگرافیک

محصولی با کیفیت تولید کنید، یک بار آن را آپلود کنید و یک عمر از فروش محصول خود کسب درآمد کنید. این مدل تجاری ساده راهی است که کیاگرافیک برای کسب درآمد در اختیار فروشندگان خود قرار می دهد
یک نکته کلیدی در افزایش فروش: اگر می خواهید محصولتان به مرور زمان نیز فروش تساعدی را به خود اختصاص دهد، راهنمای کامل و دقیقی را برای آن آماده کنید، از خریداران به خوبی پشتیبانی کنید

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب کیاگرافیک برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم.

فروشنده متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش محصولات خود در کیاگرافیک بپذیرد و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، کیاگرافیک  می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

در کیاگرافیک  محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است فقط در سایت کیاگرافیک قراد بگیرد.

محصولی که در کیاگرافیک عرضه شود به ازای هر فروش محصول 70٪ مبلغ فروش به فروشنده تعلق می گیرد و 30% باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به کیاگرافیک  تعلق می گیرد.

حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۵۰٫۰۰۰ تومان است.

تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.

تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز سه شنبه انجام می شود ودرخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و… کیاگرافیک این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید.

واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ارسال شده توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که اسکن مدارک مورد نیاز اعم از پشت و روی کارت ملی فرد فروشنده، شماره تلفن ثابت و همراه، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب به نام فرد فروشنده در اختیار کیاگرافیک قرار داده و هویت ایشان در کیاگرافیک به ثبت رسیده باشد.

چنانچه در هر زمان کیاگرافیک  نتواند ازروی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط فروشنده قادر به ثبت درخواست وجه نبوده و در صورت نیاز می باید کلیه مراحل تایید هویت و ارسال مدارک را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.

مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در کیاگرافیک را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان کیاگرافیک به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.

سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.

چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند کیاگرافیک حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.

فروشنده موظف استکه محصول را به صورت فایل زیپ ارائه دهد و تمامی فایل های مورد نیاز را در فایل زیپ محصول قرار دهید .مانند فونت ها و..

پیشنهاد میکنیم برای شناخته شدن خود و کیفیت کاری محصولاتتان برخی محصولات خود را به عنوان رایگان در کیاگرافیک قرار دهید .

قرار گرفتن فروشنده در قسمت طراح برتر بر اساس تعداد فروش، مقدار امتیاز و ارائه مطلوب پشتیبانی به خریداران است.

مسئولیت فروش محصولات دیگر سایت ها یا افراد دیگر در کیاگرافیک به عهده فروشنده میباشد و در صورت شکایت از شما،اطلاعاتتان به فرد شاکی برای پیگیری شکایت ارائه میشود.

هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از کیاگرافیک شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.

.