در استودیو تخصصی طراحی لوگو کیا، سفارشات طراحی لوگو، به شیوه‌ای کاملا حرفه‌ای و متمایز انجام می‌شود. ما بر این اعتقادیم که خلق نماد بصری برند، تنها با بکارگیری اصول طراحی و زیباشناختی ظاهری، شکل نمی‌گیرد، بلکه نیازمند یک دید استراتژیک و علمی است که بتواند راهکارهایی موثر و کارآمد برای هویت برند ارایه نماید. طراحی یک لوگو بدون توجه به قوانین برندسازی، ماهیت محصول یا خدمات و از همه مهمتر دیدگاه بازار و بازاریابی، بدون شک به منزله هدردادن بیهوده منابع مالی خواهد بود.


 

نشانه نوشتاری  |  LOGOTYPE

لوگو تایپ یا لوگو نوشتاری، مناسب شرکت‌هایی‌ است که می‌خواهند هویت و نام تجاری خود را به صورت نوشتاری و کلمه‌ای خاص ارائه دهند. نشانه نوشتاری خوانایی، زیبایی و مانایی را برای لوگو شما به ارمغان خواهد آورد.

 

نشانه تصویری  |  LOGO

آرم یا نشانه تصویری، مناسب شرکت‌هایی‌ است که تمایل دارند طرح لوگوی خود را بصورت تصویری یا یک نماد یا سمبل گرافیکی ارائه دهند، نشانه تصویری مفهوم مورد نظر شما را به مخاطب انتقال خواهد داد.

 

لوگو ترکیبی  |  LOGOBRAND

لوگو ترکیبی که شامل ترکیبی از لوگو نوشتاری و لوگوی تصویری است، مناسب شرکت‌هایی‌ است که می‌خواهند طرح بصورت ترکیبی از لوگو تایپ و طرح گرافیکی یا تصویری ارائه دهند، المان‌های تصویری و نوشتاری می توانند با یکدیگر ادغام شوند و یا مستقل از هم طراحی شوند.


click-banner-portfolio
click-banner-Consulting

اکنون زمان دیده‌شدن برند کسب‌و‌کار شماست.

با استودیو طراحی کیا خاص‌بودن، متمایزبودن و جذاب‌بودن را تجربه کنید.


مشاوره رایگان